Zapojte se

Možností zapojení do chodu časopisu Agora je mnoho.

  • Vítáme nové pravidelné redaktory. Chcete-li přispívat pravidelně, kontaktujte nás prosím na facebooku nebo na e-mailové adrese casopisagora@gmail.com. Po konzultaci vám bude přidělen přístup do redakčního systému, budete zaučení a můžete se plně angažovat v rozvoji časopisu.
  • Vítáme příležitostné externí přispěvatele. Máte-li v šuplíku či jiné záloze článek, tvorbu nebo jiný výplod, o který byste se chtěli se čtenáři Agory podělit, ale nechcete se do redakce zapojovat více, zašlete nám prosím svůj příspěvek na e-mailovou adresu casopisagora@gmail.com. Může jít o vydařenou seminární práci s poutavým tématem, o odbornější i méně odborný příspěvek, zajímavost či aktualitu, recenzní článek či uměleckou tvorbu (poezie, próza, výtvarné umění aj.).
  • Vítáme ilustrátory a grafiky. Umíte-li to dobře s tužkou, štětcem či jiným hmotným nebo grafickým médiem a toužíte-li se potrénovat ve schopnosti ilustrace, kontaktujte nás na facebooku nebo e-mailové adrese casopisagora@gmail.com. Zašlete prosím ukázku své tvorby a představu o svém redakčním působení.
  • Vítáme fotografy. Je-li vaší vášní magie fotografického umění, máte u nás dveře dokořán. Potřebujeme fotografy na tematické příspěvky týkající se katedry, nadšence do společenských akcí, kteří se nebojí svět kolem sebe zvěčnit. Pište prosím na facebook nebo e-mail casopisagora@gmail.com.
  • Vítáme rádce, poradce a kreativce všeho druhu. Pokud se chcete do redakce zapojit spíše nápadově, účastnit se pravidelných schůzí, vymýšlet pro časopis nové projekty, náměty ke zpracování či jiné aktivity, směle pište na facebook nebo e-mail casopisagora@gmail.com.

Zde je naše facebooková adresa:

https://www.facebook.com/agoracasopis

Těšíme se na vás!

Share on Facebook0Tweet about this on Twitter0Share on TumblrShare on Google+0Email this to someoneShare on LinkedIn0

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>